Firma z branży konopnej poszukuje zainteresowanych zakupem, inwestycją lub inną formą współpracy w zakresie stworzonej Technologi Przetwórstwa Konopi Włóknistych i Ziół od zbioru do gotowej frakcji - linia technologiczna z infrastrukturą i areałem rolnym

Hemp Farm Poland (partner i konsorcjant spółki Max Hemp) posiada linię technologiczną i infrastrukturę w całości przystosowaną do PRZETWÓRSTWA ziół i konopi włóknistych (www.tech4hemp.pl). Wszystkie sprzęty posiadają pisemną gwarancję.
Dla projektu zapewniona została infrastruktura z dużym potencjałem areału rolnego umożliwiających długoterminową ekspansję. Zakład przetwórstwa oraz areał rolny zlokalizowane są w okolicach Sulechowa, woj. Zielonogórskie (więcej szczegółów dla zainteresowanych - udostępnimy kompletną prezentację).
Poszukujemy zainteresowanych zakupem, inwestycją lub inną formą współpracy.
Z uwagi na lokalizację opisanego miejsca w okolicach Zielonej Góry uznaliśmy, że stworzony zakład uprawy i przetwórstwa konopi i ziół jest miejscem z ogromnym potencjałem na stworzenie pewnego rodzaju ?coworkingu" agronomiczno-przetwórczego dla firm z klastra NUTRIBIOMED lub firm z branży konopi włóknistych i ziół.
Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z autorem >