Kolejna wizyta w SmartFactory

Aby wesprzeć wysiłki związane z wdrożeniami innowacyjnych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii Przemysłu 4.0, Wrocławski Park Technologiczny wraz z firmą Balluff zorganizował 24 września br. wirtualną wizytę w SmartFactory. 

Cyfryzacja jak i automatyzacja produkcji to jedne z najważniejszych wyzwań dla przedsiębiorców. Procesy zaprezentowane podczas wirtualnej wizyty pomagają nie tylko zwiększać konkurencyjność, ale również uodpornić firmę na fluktuacje rynkowe i kolejne kryzysy.

Możliwość skorzystania ze SmartFactory, demonstracyjnej linii produkcyjnej, pozwoli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem nowoczesnych technologii w różnych scenariuszach, branżach i modelach biznesowych. SmartFactory – demonstracyjna linia produkcyjna, powstałej w ramach projektu DIH Wrocław.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Wrocławski Park Technologiczny S.A oraz firmę Balluff sp. z o.o. w ramach realizacji projektu CHAIN REACTIONS „Driving smart industrial growth through value chain innovation” finansowanego z programy Interreg Central Europe. https://www.interreg-central.eu/Content.Node/CHAIN-REACTIONS