Międzynarodowe Targi Suplementów Diety i Żywności Funkcjonalnej – EXPO XXI WARSZAWA

21-23 kwietnia 2020r. w Warszawie odbędą się targi NutraFood Poland.

Wydarzenie dedykowane sektorowi nutraceutyków, gdzie zaprezentować można zarówno surowce i jak również produkty finalne m.in. żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety i inne produkty o działaniu prozdrowotnym.

Wydarzenie połączone jest z targami WorldFood Poland, dzięki czemu wystawcy mogą dotrzeć do większego grona odbiorców. Jest to już 7 edycja branżowej imprezy targowej WorldFood Poland poświęcone szeroko pojętemu sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż w branżach żywności funkcjonalnej, nutraceutyków, suplementów diety jak również żywności tradycyjnej. Oferują możliwość spotkania zarówno polskiego sektora rolno-spożywczego jak i międzynarodowych partnerów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. To także okazja do integracji i dyskusji o kondycji branży. Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej oferują wiele możliwości dla promocji Państwa oferty.

Wydarzenie zostało podzielone na 6 sektorów:

  • Food&Drinks
  • EcoFood
  • NutraFood
  • Wine&Spirits
  • Ingredients
  • FoodTech

Klaster NUTRIBIOMED objął patronatem instytucjonalnym wyżej przedstawione targi WorldFood Poland, a także planuje wspólne stoisko wystawiennicze z członkami klastra. Od lutego, członkowie klastra NUTRIBIOMED mogą skorzystać z 10% rabatu na indywidualne stosika wystawiennicze, powołując się na NUTRIBIOMED Klaster.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach. Więcej informacji znajdą Państwo pod wskazanym adresem WorldFoodoraz NutraFood