BSO Prawo & Podatki jest kancelarią prawną działającą na rynku międzynarodowym, świadczącą doradztwo prawne i podatkowe dla przedsiębiorców krajowych i zagranicznych.

Tworzy ją zespół doradców złożony z radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych oraz prawników ściśle współpracujących z biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami i doradcami inwestycyjnymi. Ich doświadczenie i kompetencje to wynik ponad dziesięcioletniej działalności doradczej we wszystkich dziedzinach prawa na rzecz przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki.

Do dyspozycji Klientów Kancelaria oddaje prawników pracujących w sześciu referatach:

1. doradztwa prawnego w obrocie gospodarczym, inwestycji i prywatyzacji,
2. doradztwa podatkowego,
3. prawa handlowego i prawa spółek,
4. prawa cywilnego, nieruchomości, umów i spraw procesowych,
5. prawa bankowego, finansowego, zamówień publicznych i PPP,
6. prawa ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

Połączenie kompetencji ekspertów Kancelarii w zespołach i ich przejrzysta struktura zapewniają kreatywność i unikalność rozwiązań prawnych i podatkowych, dopasowanych do potrzeb Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapewniamy także szeroki zakres usług księgowości finansowej i płacowej połączonej z bieżącym doradztwem podatkowo-księgowym. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie Państwo na stronie http://bso-group.com/ksiegowosc/.

Oferujemy również profesjonalne szkolenia prawne, podatkowe i księgowe, których sposób realizacji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb zgłaszanych przez firmy i instytucje. Pełna oferta szkoleń dostępna jest na naszej stronie internetowej w sekcji Szkolenia.

W przypadku jakichkolwiek zapytań do Państwa dyspozycji pozostaje Pan Krzysztof Bramorski, radca prawny, partner zarządzający w Kancelarii BSO Prawo & Podatki (tel. +48 71 346 70 70)

Dane teleadresowe

Siedziba Kancelarii
BSO Prawo & Podatki

ul. Rzeźnicza 32-33, II p.
50-130 Wrocław

tel. +48 71 346 70 70
fax +48 71 346 70 90

www: bso-group.com
e-mail: wroclaw@bso-group.com

Oddział Kancelarii
BSO Prawo & Podatki

ul. J. Bema 18/4
81-386 Gdynia

tel. +48 58 731 07 60

www: bso-group.com
e-mail: gdynia@bso-group.com